service Details

Rent A Car Kasko

Ticari bir oto kiralama-rent a car işletmesi üzerinden kiraya verdiğiniz araçlarınız için yapılan kasko poliçesidir.

Terbiyeli Sigorta farkı ile; ister bir aracınıza, isterseniz birden fazla aracınıza, filo araçlarınıza, ağır hasar (pert) kayıtlı araçlarınıza Rent A Car Kasko

Rent A Car Kasko teminatları, ürünlerimiz başlığı altında yer alan Kasko ile aynı teminatları içermektedir. İncelemek için Kasko sayfasına göz atabilirsiniz. Rent A Car Kasko teminatları, Genişletişmiş Kasko ile aynı teminatları içerse de poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketinin özel şartlarına göre bazı teminatları değişkenlik gösterebilir.

Rent A Car Kasko poliçenizi Terbiyeli Sigorta aracılığı ile yaptırdığınız takdirde, normal kasko primlerinden daha yüksek olmayan, en uygun içerikli poliçe ve hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Rent A Car Kasko, normal kaskoya göre biraz daha özel bir sigorta poliçesi olduğundan, poliçenizi, hasar durumunda her hangi bir mağduriyet yaşamamanız için, Terbiyeli Sigorta olarak yıllardır Rent A Car Kasko alanında uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımızı 7 gün 24 saat 0543 74 74 724 numaralı telefonumuzdan arayarak veya web sitemizden teklif formu doldurarak teklif alabilirsiniz ve yaptırabilirsiniz.

SİGORTA ŞİRKETİ

ve

İŞ ORTAKLARIMIZ