service Details

Pert Kasko

Aracın ağır hasara uğraması, yani pert olması sonucu, tekrar layığı ile tamir edilerek trafiğe çıkarıldıktan sonra yapılan kasko poliçesidir.

Pert Kasko teminatları, ürünlerimiz başlığı altında yer alan Kasko ile aynı teminatları içermektedir. İncelemek için Kasko sayfasına göz atabilirsiniz. Pert Kasko teminatları, Genişletişmiş Kasko ile aynı teminatları içerse de poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketinin özel şartlarına göre bazı teminatları değişkenlik gösterebilir.

Pert Kasko poliçenizi Terbiyeli Sigorta aracılığı ile yaptırdığınız takdirde, normal kasko primlerinden daha yüksek olmayan, en uygun içerikli poliçe ve hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Pert Kasko, normal kaskoya göre biraz daha özel bir sigorta poliçesi olduğundan, poliçenizi, hasar durumunda her hangi bir mağduriyet yaşamamanız için, Terbiyeli Sigorta olarak yıllardır Pert Kasko alanında uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımızı 7 gün 24 saat 0543 74 74 724 numaralı telefonumuzdan arayarak veya web sitemizden teklif formu doldurarak teklif alabilirsiniz ve yaptırabilirsiniz.

SİGORTA ŞİRKETİ

ve

İŞ ORTAKLARIMIZ